Reklama

Poligrafia

Wydruk daje olbrzymie możliwość graficzne, zastosowanie cieni, przejść kolorów i innych elementów rastrowych.

Oferujemy Państwu usługi z zakresu poligrafii, począwszy od wizytówek i ulotek, poprzez katalogi i kalendarze, a skończywszy na wielkoformatowych wydrukach.
Wykonujemy wstępne szkice oraz projekty, przedstawiamy Klientowi dostępne wersje wydruku do zatwierdzenia i ewentualnych poprawek, następnie drukujemy. 

Projektujemy i wykonujemy:

 • Wizytówki firmowe, osobowe
 • Ulotki, broszury
 • Plakaty, bannery
 • Foldery, katalogi
 • Wydruki wielkoformatowe (do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz)
 • Wydruki wielkoformatowe na pojazdy
 • i inne

 

Gadżety reklamowe

Uzupełnieniem reklamowym firmy są wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Nasza firma może zaoferować następujące gadżety:

 • długopisy
 • kubki, szklanki
 • smycze, breloczki
 • odzież z nadrukami reklamowymi
 • i inne

 

Tablice reklamowe

Jedną z najbardziej popularnych form reklamy są tablice (bilbordy). Ich główną zaletą jest to, że można je stosować prawie bez względu na branżę w jakiej działa konkretne przedsiębiorstwo i miejsce w jakim się znajduje.

Tworzymy tablice, montowane na ścianie lub posiadające własną konstrukcję (wolnostojące). Treść reklamy wykonywana jest z folii samoprzylepnej, którą zabezpieczamy przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Istnieje możliwość zastosowania na powierzchni tablicy wydruku wielkoformatowego, który podniesie walory estetyczne reklamy. Innym sposobem uatrakcyjnienia reklamy jest zastosowanie grafiki przestrzennej, którą mocuje się na tablicy. Jednak nie stosuje się jej na tablicach wolnostojących z uwagi na delikatną strukturę grafiki przestrzennej, aczkolwiek jest to możliwe i zostanie wykonane na życzenie klienta.

Wykonujemy nietypowe tablice, według wytycznych klienta, projektujemy konstrukcję, treść, montujemy na obiekcie, we wskazanym miejscu, załatwiamy niezbędne formalności. 

 

Litery przestrzenne

Zastosowanie forma przestrzennych w reklamie, zwiększa jej skuteczność i prestiż firmy. Buduje zaufanie klienta, świadczy o dobrej i stabilnej pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

Wykonujemy profesjonalne reklamy przestrzenne z szerokiej gamy, dostępnych tworzyw sztucznych. Wycinamy logotypy, litery, cyfry i inne obiekty graficzne według potrzeb Klienta. Wykonaną grafikę montujemy bezpośrednio na obiekcie lub umieszczamy na tablicy. Jeżeli zażyczy sobie tego Klient reklama jest podświetlana od spodu lub od góry, możliwe jest również zamocowanie obiektów na dystansach, zwiększając zarazem atrakcyjność i wrażenie przestrzenne reklamy.

 

Reklamy świetlne

Ludzi zawsze interesuje to co się świeci, błyska, jest kolorowe i estetyczne. Umiejętne wykorzystanie tej cechy może przynieść korzyści i wypromować reklamowaną markę, produkt czy usługę. Co jednak zrobić, aby tak się stało? Odpowiedź jest prosta, należy zastosować reklamę świetlną. 

Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i tanich reklam świetlnych różnego typu. Począwszy od popularnych kasetonów, aż po bardzo efektowne reklamy diodowe, przedstawiające animację świetlną. W zależności od potrzeb Klienta doradzimy najlepszy typ, wykonywanych przez nas reklam świetlnych: 

 • Kaseton - najbardziej rozpowszechniona forma reklamy świetlnej. Konstrukcja wykonana z profili stalowych oraz aluminiowych, część nośna plastyki z tworzyw sztucznych całość podświetlana od wewnątrz.
 • Litery świetlne - zazwyczaj reklama przedstawia nazwę lub logo firmy. W tym wypadku, każda litera, element jest samodzielnym kasetonem, niezależnym od pozostałych.
 • Podświetlana tablica - tablica, zawierająca treść reklamową, możliwość zastosowania grafiki przestrzennej, całość podświetlana od góry halogenami. W przypadku grafiki przestrzennej, możliwe jest również podświetlanie jej od spodu, co poniesie znacząco wrażenie estetyczne.
 • Reklama diodowa - rzadko spotykana forma reklamy świetlnej, ze względu na wysoki koszt, jednak najbardziej efektywna i efektowana ze wszystkich. Konstrukcja wykonana z lekkiego aluminium lub tworzyw sztucznych. Część graficzna, treść reklamy, wykonana przy pomocy diód LED. Opracowywane przez nas sterowniki, umożliwiają zmianę wyświetlanej animacji.


Szyldy

ul. Kapitańska 11, Stary Kisielin
65-548 Zielona Góra
tel. +48 68 325 37 38
tel. +48 691 788 291
tel. +48 668 845 908
mail. biuro@szyldy.net

Nasze produkty i usługi


Wszelkie prawa zastrzeżone, Szyldy s.c. © 2007 - 2017