Reklamy świetlne

Kasetony, reklamy diodowe

Ludzi zawsze interesuje to co się świeci, błyska, jest kolorowe i esteyczne. Umiejętne wykorzystanie tej cechy może przynieść korzyści i wypromować reklamowaną markę, produkt czy usługę. Co jednak zrobić, aby tak się stało? Odpowiedź jest prosta, należy zastosować reklamę świetlną. 

Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i tanich reklam świetlnych różnego typu. Począwszy od popularnych kasetonów, aż po bardzo efektowne reklamy diodowe, przedstawiające animację świetlną. W zależności od potrzeb Klienta doradzimy najlepszy typ, wykonywanych przez nas reklam świetlnych: 

  • Kaseton - najbardziej rozpowszechniona forma reklamy świetlnej. Konstrukcja wykonana z profili stalowych oraz aluminiowych, część nośna plastyki z tworzyw sztucznych całość podświetlana od wewnątrz.
  • Litery świetlne - zazwyczaj reklama przedstawia nazwę lub logo firmy. W tym wypadku, każda litera, element jest samodzielnym kasetonem, niezależnym od pozostałych.
  • Podświetlana tablica - tablica, zawierająca treść reklamową, możliwość zastosowania grafiki przestrzennej, całość podświetlana od góry halogenami. W przypadku grafiki przestrzennej, możliwe jest również podświetlanie jej od spodu, co poniesie znacząco wrażenie estetyczne.
  • Reklama diodowa - rzadko spotykana forma reklamy świetlnej, ze względu na wysoki koszt, jednak najbardziej efektywna i efektowana ze wszystkich. Konstrukcja wykonana z lekkiego aluminium lub tworzyw sztucznych. Część graficzna, treść reklamy, wykonana przy pomocy diód LED. Opracowywane przez nas strowniki, umożliwiają zmianę wyświetlanej animacji.


Szyldy

ul. Kapitańska 11, Stary Kisielin
65-548 Zielona Góra
tel. +48 68 325 37 38
tel. +48 691 788 291
tel. +48 668 845 908
mail. biuro@szyldy.net

Wszelkie prawa zastrzeżone, Szyldy s.c. © 2007 - 2017