Tablice reklamowe

Wolnostojące, na maszcie, naścienne, semafor, billboardy

Jedną z najbardziej popularnych form reklamy są tablice (bilboardy). Ich główną zaletą jest to, że można je stosować prawie bez względu na branżę w jakiej działa konkretne przedsiębiorstwo i miejsce w jakim się znajduje.

Tworzymy tablice, montowane na ścianie lub posidające własną konstrukcję (wolnostojące). Treść reklamy wykonywana jest z folii samoprzylepnej, którą zabezpieczamy przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznnymi. Istnieje możliwość zastosowania na powierzchni tablicy wydruku wielkoformatowego, który podniesie walory estetyczne reklamy. Innym sposobem autrakcyjnienia reklamy jest zastosowanie grafiki przestrzennej, krórą mocuje się na tablicy. Jednak nie stosuje się jej na tablicach wolnostojących z uwagi na delikatną strukturę grafiki przestrzennej, aczkolwiek jest to możliwe i zostanie wykonane na życzenie klienta.

Wykonujemy nietypowe teblice, według wytycznych klienta, projektujemy konstrukcję, treść, montujemy na obiekcie, we wskazanym miejscu, załatwiamy niezbędne formalności. Szyldy

ul. Kapitańska 11, Stary Kisielin
65-548 Zielona Góra
tel. +48 68 325 37 38
tel. +48 691 788 291
tel. +48 668 845 908
mail. biuro@szyldy.net

Wszelkie prawa zastrzeżone, Szyldy s.c. © 2007 - 2017